Zostavte svetlo, ktoré je v súlade s Bristlebot ako metóda, ktorá by poukázala na vedu

[Ben Finio] vyvinul túto prácu ako metódu, ktorá by získala mladistvých, ktorí premýšľajú o objavovaní o vede, ako aj inžinierstvo. Je to chudobné, že chceme len rozvíjať jeden z našich vlastných? Je to svetlo, ktoré je v súlade s Bristlebotom, ktorý je sama o sebe pomerne ľahko rozvíjať, ako aj pochopiť. Sme presvedčení, že platforma má veľkú výhodu pre čo viedlo k iným veciam, ako napríklad objavovanie mikrokontrolérov, ako aj bezdrôtových modulov, aby poskytli bezdrôtové ovládanie.

Práve teraz je to v podstate dve štetiny integrované do jedného balíka. Vyššie uvedený západka obrazovky sťažuje, že je ťažké vybrať dve hlavy zubnej kefky na oboch stranách akumulátora. Podvozok rozvíjania je modrá mini-grimasboard. Obvod, ktorý je v súlade s ľahkým, je významom jednoduchého. [Ben] využíva dva mosefets na správu dvoch vibračných motorov namontovaných na zadných rohoch šasi. Vstup každého MOSFET je poháňaný delič napätia, ktorý obsahuje fotoreresistor. Keď je svetlo na jednej jasnejšie ako ten druhý, že spúšťa topánok, aby sa otočil na jasnejší senzor. Pri zobrazení vyššie uvedeného protokolu úloh sa uistite, že kliknete na karty, aby ste videli všetky ponúkané informácie.

Toto smerové riadenie sa zdá byť dosť dobré. Rovnako sme tiež videli iné verzie, ktoré posunujú hmotnosť topánok do smeru modifikácie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.