Apple vydáva nový firmvér beta pre AirPods, Pro, Max; Tu je presne návod, ako ho nastaviť

Uncategorized

Apple vydala nové verzie beta beta aplikácie, ktorá poháňa svoje AirPods, AirPods Pro, ako aj slúchadlá AirPods Max. Nová verzia beta prináša číslo 5B5040C a ponúka sa teraz na stiahnutie.

Spoločnosť Apple začala dizajnérom umožniť nastaviť softvérovú aplikáciu už v júni, ale budú si vyžadovať iPhone so systémom iOS 16, Mac s MacOS Ventura, ako aj Xcode 14 v nákupe.

Ak chcete získať firmvér verzie beta, ako aj jeho nastavenie, presne tu je to, ako si to vyžaduje.

Krok 1: Vyžadujeme nastavenie profilu AirPods Pro Beta na váš iPhone. Ak to chcete urobiť, indikácia do vášho programu Apple Designer Program vo vašom iPhone, choďte na stiahnutie> oveľa viac stiahnutí a vyberte si AirPods / Pro / Max beta> Zobraziť podrobnosti a len nastaviť profil. Ak vás váš iPhone vyzve s kontextovým výstrahom, vytlačte povolenie. IPhone bude tiež potrebovať, aby ste šli do prístupového kódu, aby ste sa uistili, že inštalácia bude možné autorizovať.

Krok 2: Teraz na svojom počítači MAC predstavte Xcode, ako aj na položku Nastavenia> Vývojár, ktorý je dodržaný tým, že smerujete k predbežnému vydaniu beta firmvéru v sekcii testovania AirPods / Pro / Max. Stačí prepnúť na nastavenie ON, ako aj ste všetci nastavení, rovnako ako nový firmvér beta pre svoje AirPods.

Nasledujúce aktualizácie budú tiež dodržiavať vždy, keď budú uvoľnené, automaticky.

V súčasnosti nie je známe, čo je nové v tejto konkrétnej aktualizácii, neočakávame však, že to bude zvlášť vzrušujúce. Tieto beta majú tendenciu obsahovať opravy chýb, ako aj vylepšenia výkonu, a nie ďalšie funkcie, takže sa tak dobre nedostaňte.

Nakoniec sa táto beta beta odošle každému, samozrejme, rovnako ako sa môže vyskytnúť spolu s vydaním systému iOS 16.1. Túto konkrétnu aktualizáciu už hodnotia dizajnéri okrem tých, ktoré sú vo verejnom beta programe. Očakávali by sme, že táto aktualizácia sa bude ponúkať na celom svete v priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov.

Rovnako by ste radi skontrolovali:

Stiahnutie: iOS 16.1 beta 4 vydané ako verejné predstavenie blížiacich sa

Ako opraviť zlý odtok batérie iOS 16 [Sprievodca]

Jailbreak iOS 16.0.2 na iPhone, ako aj aktualizácia podmienky iPadu

Kompatibilné iOS 16, ako aj podporované zariadenia iPhone, iPad, iPod Touch

iOS 16 skryté funkcie: 100+ úprav

Stiahnutie: iOS 16.0.2 OTA Profilový súbor, Odkazy na IPSW

Stiahnite si iOS 16 Konečné odkazy IPSW, ako aj nastavené na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8 a Plus [tutoriál]

Môžete s nami vyhovieť na Twitteri alebo na Instagrame a dokonca aj naša stránka na našej Facebooku, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple, ako aj na webe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.