New Watchos 7 Funkcie, vrátane sledovania spánku, Schooltime, oveľa viac

Uncategorized

Apple pravdepodobne odhalí Watchos 7 na WWDC v júni, pričom aktualizácia sa potom bude ponúknuť verejnosti v septembri. Keď sa to stane, mohli by sme byť v počte nových funkcií, pričom 9to5mac rozlial fazuľa po tom, čo si ruky dostali na skoré zostavenie iOS 14.

V dnešnej novej správe sa Outlet zdieľal podrobnosti o tom, čo môžeme očakávať, keď Watchos 7 lode koncom tohto roka. Jedným z pozoruhodných bodov je príchod monitorovania spánku, čo sa hovorí za posledných pár oznámení spoločnosti Apple Watch. V správe sa uvádza, že rok 2020 je rokom, keď sledovanie spánku nakoniec prichádza k Apple Watch, takže na to budeme mať palce.

Rodičia budú radi, keď zistia, že aktualizácia im umožní nakonfigurovať spoločnosť Apple Watch využívajúci svoj telefón, avšak pre dieťa. Táto metóda bude hodinky podpísaná do dieťaťa Apple ID, ako aj do toho, ako je nevyhnutne spojená s iPhone, s ktorým bola najprv spárovaná. Títo rodičia budú mať tiež funkciu podobnú obrazovke, ktorá umožní blokovanie aplikácií, ako aj komplikácie, ktoré sa počas hodín inštitúcie nazývajú Schooltime.

Nakoniec, s novým obchodom Apple Watch sa objaví s tachymeterom vyvinutým v s názvom Infograph Pro. Jednotlivci budú tiež schopní využívať album zdieľaných obrázkov ako zdroj pre fotografickú tvár.

Nerozumie sa, či nejaký typ týchto nových funkcií bude potrebovať novú sériu Apple Watch 6 neskôr v tomto roku, alebo či budú ponúkané aj pre staršie hodinky. Dúfajme, že to tak je.

(Zdroj: 9to5mac)

Rovnako by ste radi skontrolovali:

Kodi 18.6 IPA APK Stiahnutie pre iOS 13 / iPados 13, Android vydaný

Spustite niekoľko 2 čísel účtov WhatsApp na 1 iPhone správnym spôsobom, tu je ako

Stiahnutie: iOS 13.4 Beta 4 odkazy na IPSW, aktualizácia OTA vydaná spolu s iPados 13.4

Jailbreak iPhone 11 Pro Max s UNC0ver 4.0.0 na iOS 13.3 Teraz

Checkra1n pre alternatívu systému Windows: Presne Ako využiť Ra1Nusb pre iOS 13.3 Útek z väzenia

Jailbreak iOS 13.3.1 Využitie Checkra1n, tu je presne to, ako [Guide]

Stiahnutie: iOS 13.3.1 Konečné odkazy IPSW, aktualizácia OTA, ako aj iPados 13.3.1 Vydané pre kompatibilné zariadenia

Downgrade iOS 13.3.1 na iOS 13.3 pre útek z väzenia.

Jailbreak iOS 13.3 Využitie Checkra1n, tu je presne to, ako [Guide]

Apple Watch EKG App Hack: Povoliť nás mimo nás v nepodporovanej krajine v sérii 5 a 4 bez väzenia

Môžete s nami vyhovieť na Twitteri alebo na Instagrame a dokonca aj naša stránka Facebook, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple, ako aj na webe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.