Ako znížiť iOS 10.3.x na iOS 10.2.1 / 10.2 Pre funkcie väzenia

ako vtedy útek z väzenia využívajúce Yalu alebo Saigon.

Táto technika závisí od použitia chyby V0RTEX, ktorú objavila spoločnosť S1Guza, a potrebuje vás, aby ste už uložili blobs shsh2 pre verziu firmvéru, na ktorý sa snažíte znížiť.

Existuje niekoľko vecí, ktoré budete požadovať pri nákupe, aby ste mohli efektívne ísť s týmto procesom, vrátane prístupu k Cydia Impacor, požadovaných údajov IPA v aplikácii, ktoré boli vyvinuté na využitie chyby S1Guza V0RTEX a samozrejme Gadget iOS spustený iOS 10.3.x. Ako už bolo uvedené vyššie, budete tiež požadovať, aby vaše kvapky SHSH2 uložené pre firmvér, na ktorý sa znižujete, čo v tejto situácii bude pre 10.2.1 alebo 10.2.

Je nevyhnutné poznamenať, že tento proces podporuje iPhone 5s, iPhone 6/6s, iPhone SE a iPhone 7/7 Plus.

Krok 1: Stiahnite si požadované údaje v0rtexnonce IPA odtiaľto.

Krok 2: Táto predbežná časť procesu bude zahŕňať, že váš gadget iOS je prepojený s vaším počítačom alebo Macom, ako aj využitím Cydia Impacor na nastavenie súboru IPA. Za týmto účelom pretiahnite predtým stiahnuté údaje IPA do spoločnosti Cydia Impactor a potvrďte platným Apple ID, ako aj heslom. Pre komplexné smery presne o tom, ako nastaviť uvedené údaje IPA na vašom gadget iOS využívajúcich Cydia Impacor, môžete vždy skontrolovať nášho sprievodcu tu: Aplikácie Sideload iOS v systéme Windows, Mac s Cydia Impactor bez väzenia, tu je návod, ako.

Krok 3: Keď bola aplikácia odsunutá, budete vyžadovať, aby ste prešli do nastavení> Profil (S) a administratíva gadget, ako aj na inštalovaný profil, aby ste umožnili spustenie aplikácie pre iOS.

Krok 4: Ak sa to všetko dokončí, nájdite svoje shsh2 klepy pre iOS 10.2.1 alebo 10.2 a otvorte údaje .SHSH2 s poznámkovým blokom alebo akýkoľvek typ editora podľa vášho výberu. Prejdite nadol dole nahor, až kým neuvidíte generátor Essential sendviče medzi . Pod tým objavíte pridružený reťazec, ktorý je hodnotou, ktorú budete potrebovať. skopírujte tento reťazec.

Krok 5: Teraz predstavte aplikáciu V0RTEXNOnce na svojom gadget iOS a vložte skopírovanú hodnotu generátora do sekcie „Set Generator“ v aplikácii. Po nastavení hodnoty generátora stlačte Enter.

Krok 6: Keď je potrebné Nonce, môžete potom premiestniť do časti Prometheus, aby ste skutočne šli s procesom downgrade. Ak chcete získať oveľa viac informácií o Prometheus, ako aj o tom, ako ho využiť na účely zníženia, skontrolujte naše publikovanie tu: Stiahnite si Prometheus, aby ste downgrade / aktualizovali iOS pomocou shsh2 Blobs, tu je ako.

Krok 7: Po znížení degrady môžete použiť YALU (10.2) alebo Saigon (10.2.1) na útek z väzenia!

Rovnako by ste radi skontrolovali:

Stiahnutie: iOS 11.2.5 Beta 2 odkazy IPSW a OTA vydané pred sviatkami

iOS 11.2.5 Zmeny beta 2, poznámky k uvoľneniu a podrobnosti Changelog, o ktorých si vyžaduje porozumenie

Houdini iOS 11/11.1.2 Polo-jailbreak sa pracuje

Cydia pre iOS 11.1.2 sa pracuje na útek z väzenia, potvrdzuje Saurik

Stiahnite si iOS 11.2.1 Odkazy IPSW, ako aj aktualizácia OTA s dôležitou opravou

Stiahnite si iOS 11, 11.2, 11.1.2 Odkazy a nastavené na iPhone X, 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, iPad, iPod [tutoriál]

Downgrade iOS 11/11.2.1 na 11.1.2 na iPhone alebo iPad [Sprievodca How-TO]

Jailbreak iOS 11 / 11.2.1 / 11.1.2 na iPhone a iPad [aktualizácia stavu]

Môžete s nami vyhovieť na Twitteri, pridať nás do svojho kruhu na Google+ alebo sa vám páči naša stránka na Facebooku, aby ste sa informovali o všetkých najnovších od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published.